Spor Başarılarımız

Spor Başarılarımız (59)

31 Mayıs - 1 Haziran tarihlerinde M.E.B. Okul Sporları ve TSF 'nin düzenlediği "Ankara İl Okullar Arası Satranç Turnuvası"nda okulumuz 77 takım arasında 3. olmuştur.
 
Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
 
 
 
 
15-16 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşen Çubuk İlçesi Okullar Arası Satranç Turnuvası’nda öğrencilerimizden; birinciliği Güney EMİR, ikinciliği Arda BAYCU ve Nazife İlyada DOĞAR, üçüncülüğü Melek PEKTEZEL, dördüncülüğü Ahmet Efe KORUCU elde etmiştir.
Bize bu gururu yaşattıkları için öğrencilerimize teşekkür eder, öğrencilerimizin başarılarının devamını dileriz.
 

 

Yüzme takımımız Şanlıurfa’da yapılan yüzme yarışlarında 3.günün sonunda;
 
 
 
•Eren Gökdemir- 50 ve 100 metre kelebek, 200 metre serbest ve karışık yarışlarında 1.olarak altın madalya,
 
•Ulaş Umut Murat - 100 sırt yarışında 4.olarak bronz madalya,
 
•Eren Sungur - 50 metre kurbağa yarışında 4.olarak bronz madalya
 
•Eren Gökdemir, Ulaş Umut Murat, Eren Sungur, Mert Ali Gerçekaslan ve Metehan Sonışık’tan oluşan takımımız 4x100 karışık bayrak ve 4x100 serbest bayrak yarışlarında 4.olarak bronz madalya alarak yarışmayı toplamda 19 madalya ile başarılı bir şekilde tamamlamışlardır. 
 
Ayrıca genel sıralamada 4.olarak Samsun’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır.???
 
 
 
Sporcularımızı tebrik ediyoruz
 
 
 
Okullararası il müsabakalarında okul küçük erkek futsal takımımız 32 okul arasında yapılan maçlar sonucunda Ankara 8. si olmuşlardır. Başarılarının devamını diliyoruz.
 
     
                                                                                                                                                                                                  Beden Eğitimi Zümresi
 
 
 
Cuma, 04 Mayıs 2018 09:55

YÜZME BAŞARISI

Yazan
21-22 Nisan tarihlerinde Ankara’da düzenlenen minikler yüzme yarışlarında okulumuz öğrencilerinden İbrahim Furkan Yüksel 50  metre serbest kategorisinde 3. Olarak bronz madalya almaya hak kazanmıştır. 
Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz. 
 
 
Cuma, 04 Mayıs 2018 09:47

OKÇULUK ERKEK TAKIMI 2.Sİ

Yazan
24 Nisan 2018 tarihinde Ankara’da düzenlenen Okullar Arası Okçuluk turnuvasında okulumuz öğrencilerinden Emirhan Efe Konak 1.i, Aras Beren Tatlı 2. ve Doruk Sakinci 3.olmuştur. Ayrıca aynı öğrencilerden oluşan okçuluk erkek takımı Ankara 2.si olarak kupa almaya hak kazanmışlardır.
 
     
 
 
 

 

 

Perşembe, 26 Nisan 2018 10:18

BUZ HOKEYİ TURNUVASI

Yazan
21-22 Nisan tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen 23.Uluslararası Buz Hokeyi turnuvasında 1D sınıfından Aras Karakoç ve takımı 3.olarak bronz madalya almaya hak kazanmıştır. 
Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. 
 
 
Salı, 24 Nisan 2018 12:02

VOLEYBOL İLÇE MÜSABAKALARI

Yazan
9-19 Nisan tarihleri arasında 9 okulun katılımıyla düzenlenen okullar arası ilçe müsabakalarında Yükselen Fen Lisesi Kız Voleybol takımımız 2. olmuştur. Emeklerinden ötürü Öğrencilerimizi ve Beden Eğitimi Öğretmenimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
     
 
 
 

Page 1 of 5