Spor Başarılarımız

Spor Başarılarımız (34)

Ankara 2017-2018 Okullar arası Satranç Turnuvası, 12-13-14 Şubat tarihleri arasında 19 Mayıs Stadyumunda yapılmıştır. Okulumuz öğrencilerinin de katıldığı bu yarışmada, öğrencilerimizin başarısı göz doldurmuş ve bizi gururlandırmıştır. 60 takımın katıldığı ve 3 gün süren bu turnuva sonucunda;

 

 

 

Bu başarıyı elde ederek Yükselen ailesini mutlu eden ve gururlandıran tüm öğrencilerimize teşekkür ediyor ve başarılarının katlanarak devam etmesini diliyoruz. Ayrıca, öğrencilerimizin bu yarışmaya katılmasında ve başarısında büyük payı olan satranç öğretmenimiz Hürriyet ATMACA’ya ve öğrencilerimizin yanında bulunarak desteğini esirgemeyen Beden Eğitimi Zümre öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

                                 

                                                                                                                                                                                             YÜKSELEN ORTAOKULU

     
 
 
 

 

 

Küçük Erkek Basketbol Takımımız Haydar Aliyev Ortaokulu'nu 42-25 yenerek grupta 2. olmustur ve çeyrek final gruplarına kalmaya hak kazanmıştır. Takımımızı tebrik ediyoruz.
 
Hedef OKULLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI         
 
 

12-14 Ocak 2018 tarihlerinde Ankara'da düzenlenen AS-ES Minikler Türkiye Okçuluk Şampiyonasında 4H sınıfı öğrencilerimizden Eylül ADIGÜZEL ve takımı 2.olarak gümüş madalya almaya hak kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Salı, 26 Aralık 2017 12:13

TÜRKİYE DANS BİRİNCİLİĞİ

Yazan
Dans alanında başarılarına bir yenisini daha ekleyen 6-A sınıfından Nehir ÇAM adlı yıldızımız, İstanbul Koç Üniversitesinin düzenlediği Türkiye Geneli Dans Yarışması'nda "Yıldızlar 1D" kategorisinde 6 çift arasından partneri ile birlikte 1. olmuştur.
 
Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 
 
Galibiyetlere devam... "Küçük Erkek Basketbol Takımı'mız" bugünkü  maçında Özel Bilkent Ortaokulunu 50-30 yenerek 2 de 2 yapmıştır.. Tebrikler.
 
 
                                                                                                                                                                                                             Beden Eğitimi Zümresi 

 

08-10 Aralık tarihlerinde Gençlik Spor il Müdürlüğü tarafından düzenlenen “10-11-12 Yaş İl Birinciliği Satranç Turnuvası”nda 6/A sınıfı öğrencilerimizden Arda BAYCU 2. ile eş puan alarak 5. olmuş ve bronz madalya almaya hak kazanmıştır.
 
Öğrencimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
 
Gurur ve mutluluk... Okulumuzun "Küçük Erkek Basketbol Takımı" Ankara Okullararası Basketbol Ligi'nde bugün çıktığı ilk maçında Özel Nesibe Aydın Ortaokulunu güzel bir mücadele ve azim ile 
 
44-25 yenmiştir. Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Sporun YÜKSELEN değeri... Nice başarılara 
 
 
                                                                                                                                                                                                             Beden Eğitimi Zümresi 
 
 

Çarşamba, 29 Kasım 2017 11:13

YÜKSELEN KOLEJİNDE BİR BAŞARI DAHA

Yazan

Özel Yükselen Eğitim Kurumları olarak, tüm öğrencilerimizin, akademik alanların yanı sıra spor ve bilim alanlarında, kültürel ve sosyal faaliyetlerde de başarılı olmalarını amaçlamaktayız. Şimdiye kadar öğrencilerimizin kazanmış olduğu başarılara yeni bir başarıyı da 6/A sınıfındaki öğrencilerimizden Arda BAYCU ekledi. Öğrencimiz, 28-29 Ekim 2017 tarihlerinde, Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) ve FYAkademi’nin düzenlediği “Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası “C” kategorisinde” birincilik ödülü kazanmıştır. Özel Yükselen Eğitim Kurumları olarak öğrencimizi, ailesini ve emeği geçenleri tebrik eder; başarılarının devamını dileriz.

Çarşamba, 30 Ağustos 2017 00:52

ULUSLARARASI SATRANÇ TURNUVASI

Yazan
     19 AĞUSTOS 2017- 24 AĞUSTOS 2017 TARİHLERİ ARASINDA ÇUBUK BELEDİYESİ TARAFINDAN 3.SÜ DÜZENLENEN ULUSLARARASI AÇIK SATRANÇ TURNUVASINDA 6. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZDEN AHMET EFE KORUCU 14 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİNDE “EN İYİ ÇUBUK OYUNCUSU” ÖDÜLÜNÜ, 5. SINIF ÖĞRENCİLERİMİZDEN EMİR GÜNEY 10 YAŞ VE ALTI KATEGOSİNDE “EN İYİ ÇUBUK OYUNCUSU 2.LİĞİ” ÖDÜLÜNÜ ALMIŞTIR. ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDER BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİZ.

 

Pazartesi, 29 Mayıs 2017 16:08

SATRANÇ BAŞARIMIZ

Yazan

27-28 Mayıs 2017 tarihlerinde Çubuk'ta düzenlenen "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" satranç turnuvasında öğrencimiz Batuhan Ayyıldız 4. olarak bronz madalya almaya hak kazanmıştır. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Page 1 of 3