×

ARVENTO TAKİP SİSTEMİ KULLANIM KLAVUZU

Arvento araç takip programına hem telefonunuzdan hem aşağıda belirtilen websitesinden kayıt yaptırabilirsiniz. Ev adresinizin konumunu en doğru şekilde belirlemek adına bilgisayardan ilgili link ile kayıt olmanız önerilir.

0%
*Bu yazı tahmini 2 dakika 16 saniye okuma süresine sahiptir.

 

Arvento Kids Oracle uygulamasını telefonunuza indirin.

Kullanıcı adı: Belirlenen mail adresinizi girin.

Şifre: Mail adresinize gönderilen şifreyi girebilir ya da şifremi unuttuma tıklayarak mail adresinize yeni bir şifre yollanmasını sağlayabilirsiniz.

(NOT: Aracı aynı anda iki farklı kullanıcı takip edebilir ve bildirim alabilir. Arvento kaydı yeni yapılan öğrencilerin kullanıcı adları; baba maili ve başında 0 olmadan anne telefonu belirlenmiştir.)

http://kidsweb.arvento.com/KidsLogin.aspx web sitesinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın. (Ev adresinizi düzgün işaretleyebilmek için kaydınızı bilgisayar üzerinden yapmanız önerilmektedir.)

 

1. Giriş yaptıktan sonra, sağ üstteki anahtar sembolüne tıklayınız ve açılacak pencereden ev konumunuzu seçiniz. Ardından araç evinize ne kadar yaklaştığında bildirim almak istiyorsanız belirleyin ve ileri tuşuna basın.

2. Bilgilerim kısmında bildirim almak istediğiniz bilgileri güncelleyebilirsiniz.

3. Hangi yolla bildirim almak istediğinizi belirlemek için Anlık Bildirim (Telefonunuza indirdiğiniz uygulamadan bildirim almanızı sağlar), SMS (operatörünüz tarafından mesaj başı 0,5 TL ücretlendirilir) ya da E-posta yollarından hangileriyle haberdar olmak istiyorsanız o tuşları aktifleştirin, kaydet tuşuna basın.

4. Daha sonra aşağıdaki örnekte “ÇAYYOLU SİNPAŞ SABAH” yazan yere, yani güzergah kısmına dokunun ve aşağıda çıkan listeden ikinci satırdaki güzergahı da (AKŞAM) seçip, PUSH ya da ANLIK BİLDİRİM seçeneğini aktif hale getirin. Kaydet ya da Save’e basın.

 

Kaydınız tamamlanmış olacaktır. Sabah ve akşam servis yaklaşıyor bildirimlerini alabilmeniz için telefonunuzdan uygulamaya giriş yapmış olmanız gerekmektedir. 

Bir sorunla karşılaşmanız durumunda bizlere internet sitemizdeki servis formu aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

* OECD ülkelerinin üniversite mezunlarının dakika başına okuyabildiği kelime sayısı baz alınmıştır.