×

YÜKSELEN ONLINE EĞİTİM SEFERBERLİĞİ BÜYÜYOR

Yoğun talep üzerine, ilk aşamada 8. Sınıf LGS öğrencileriyle başlatmış olduğumuz seferberliğin kapasitesini arttırmanın ve seferberliği diğer sınıflara da açabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Seferberliğimiz anasınıfı ve 4. sınıf öğrencileriyle devam ediyor!

0%
*Bu yazı tahmini 4 dakika 23 saniye okuma süresine sahiptir.

Değerli Anne Babalar,

Sevgili Öğrenciler,

Yoğun talep üzerine, ilk aşamada 8. Sınıf LGS öğrencileriyle başlatmış olduğumuz seferberliğin kapasitesini arttırmanın ve seferberliği diğer sınıflara da açabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Seferberliğimiz anasınıfı ve 4. sınıf öğrencileriyle devam ediyor!

Yükselen Online Dersleri için Şimdi Başvur

Kurulduğumuz ilk günden bu yana ülkemizin en çok ihtiyacı olan çağdaş, yenilikçi, kendine güvenen, ulusal ve evrensel değerlere bağlı, vatanını milletini seven, araştıran, sorgulayan, sorun yerine çözüm üreten, yaşam boyu öğrenmeye ve gelişmeye açık, girişimci bireyler yetiştirme amacıyla var gücümüzle çalışmayı sürdürüyoruz. 

Tüm ülke ve insanlık olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Bu süreçte 2016 yılından bu güne altyapısını hazırladığımız ve bugün güzel bir verimle kullandığımız "Yükselen Online Eğitim Programı" ile Yükselenlerimizin eğitimini en ufak bir kesintiye uğratmadan başarıyla devam ettiriyoruz. İnanıyoruz ki öğretmenlerimizin özverisi, velilerimizin desteği ve her bir öğrencimizin öğrenme ve başarma azmiyle bu günleri kısa sürede atlatacağız. 

Sizlerin de çok iyi bildiği gibi Yükselen ailesi olarak; ülkeyi, toplumu, teker teker her bireyi ve geleceği kendimize dert ediniyoruz.

Bu ülküyle tüm ülkeye karşı ve yarınlarımız olan tüm çocuklarımıza karşı sorumluğumuzun farkındayız. Bu doğrultuda devam eden Yükselen Online Eğitim Platformu müfredatımızın yanında Yükselen kaşif öğretmenlerinin büyük özverileriyle Türkiye’nin istikbali tüm öğrencilere yönelik bir eğitim seferberliği başlatıyoruz.

Aydınlık yarınlar için, yükselen nesiller için biz bu gün elimizi taşın altına koymaktan bir an olsun tereddüt etmiyoruz. 

Çünkü biliyoruz ki istikbale geç kalamayız.

Sağlıkla ve umutla...
Görüşmek üzere,

Yükselen Online Dersleri için Şimdi Başvur

8. sınıf , 4. sınıf ve anasınıfı ders programını aşağıda görebilirsiniz. 

8. Sınıf Haftalık Ders Programı

  Salı Çarşamba Perşembe
1. Ders (15.00-15.40 ) Türkçe Fen Bilimleri Matematik
2. Ders ( 15.50 - 16.30 ) Matematik Matematik İnkılap Tarihi 
3. Ders ( 16.40 - 17.20 ) Fen Bilimleri İnkılap Tarihi Türkçe

NOT: İç İşleri Bakanlığı'nın aldığı kararca 0-14 yaş arası çocuklara verilen sokağa çıkma iznine istinden Çarşamba günkü Seferberlik Dersi 15.00 yerine 15.30'da başlayacaktır. 


4. Sınıf Haftalık Ders Programı

  Pazartesi Salı Perşembe
1. Ders ( 10.00-10.40 ) Türkçe Türkçe Sosyal Bilimler
2. Ders ( 10.50 - 11.30 ) Matematik Matematik Fen Bilimleri
3. Ders ( 11.40 - 12.20 ) Fen Bilimleri Sosyal Bilimler Matematik

 

Anasınıfı Haftalık Ders Programı

  Pazartesi Salı Perşembe
10.00 - 10.30 Okuma Yazmaya Hazırlık Çalışması Matematik Etkinliği Ses ve Dikkat- Kodlama Çalışmaları

Derslerin verimli geçmesi adına belirlemiş olduğumuz interaktif ders kapasitesinin dolması durumunda 4. ve 8. sınıf derslerimizi youtube kanalımızdan da takip edebilirsiniz. 

Youtube kanalımız için tıkla

* OECD ülkelerinin üniversite mezunlarının dakika başına okuyabildiği kelime sayısı baz alınmıştır.