Öğrendiklerimiz uyguladığımız kadar değerli. 5. Sınıf öğrencilerimiz insan ve çevre ünitesinde öğrendiklerini toprakla pekiştirdiler. Fidanlarını dikerken bilgiyi deneyimleme, üzerinde tartışma fırsatı buldular.
Öğrendiklerimiz uyguladığımız kadar değerli. 5. Sınıf öğrencilerimiz insan ve çevre ünitesinde öğrendiklerini toprakla pekiştirdiler. Fidanlarını dikerken bilgiyi deneyimleme, üzerinde tartışma fırsatı buldular.