Yükselen Online Eğitim Programı Neler Sunar?

16 Mart tarihinden itibaren yürütülen, 23 Mart itibariyle Anasınıfından 12. sınıfa tüm Yükselenlerin aynı anda kullanabildiği “Yükselen Online Eğitim Programı”mız başarıyla devam etmektedir.

Değerli anne babalar, 

16 Mart 2020 tarihinden itibaren okulların tatil edilmesiyle başlayan evden Yükselen Online Eğitim Programı kesintisiz şekilde devam etmektedir. Kreş ve anasınıfından, 12. sınıflara kadar tüm öğrencilerimizin kullandığı sistemimiz öğretmenlerimizin özverisi ve velilerimizin desteğiyle şu an verimli bir şekilde devam etmektedir. 

Yükselen Online Eğitim Programı Neler Sunmaktadır?

  • Canlı İnteraktif Dersler

İnteraktif derslerle öğrencilerimiz öğretmenlerine sorularını sorar, cevaplarını alır, sınıf ortamı sanal ortama taşınmış olur.

  • Ders Kayıtlarını Sonradan İzleme İmkanı

Derslerimizin hepsi kaydedilir ve öğrencilerimiz derse katılamadığında ya da tekrar dinlemek istediklerinde kayıttan izleme imkânı bulur.

  • Online Ödevlendirmeler

Öğrencilerimiz ödevlerini bildirim sistemiyle online sistemden görür ve online sisteme yüklerler. Öğretmenlerimiz ödev kontrollerini yapar ve öğrenciye özel geri dönüşleri online sistem üzerinden verir. 

  • Online Sınav ve Quizler

Özellikle sınav gruplarımız için oldukça önemli olan deneme sınavları canlı sistemimizden yapılabilmektedir. Gözetmen öğretmenlerimizin kontrolünde sınav soruları sisteme yüklenir ve öğrenci cevapları sisteme girer. Bunun yanında diğer sınıflarımızda da işlenen dersin ne kadar anlaşıldığını kavramak için ders sonu quizleri de online sistem üzerinden yapılabilmektedir. 

Ana derslerimizin yanında resim, müzik ve beden eğitimi öğretmenlerimiz de online sistemden eğitimlerini sürdürmektedir.

Bu süreçte eğitim öğretimin yanında, öğrencilerimizin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden bir tanesinin moral ve motivasyon olduğunun farkındalığıyla onların evde sıkılmadan, zorlanmadan, severek yapabilecekleri güzel etkinlikler ve projeler geliştirmeye devam edeceğiz. 

Çocuklarımızı, sizleri çok özledik, en yakın zamanda okulumuzda sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle,

Haberi Paylaş:

Scroll to Top