Yükselen’in en tatlı günü… Dünyanın en büyük serveti olan çocuklarımız, bugün okulumuzda düzenlenen ”Tatlı Günü” etkinliğinde buluştular. Yüzlerindeki gülümseme ile tatlı gününe ayrı bir lezzet kattılar.
Yükselen’in en tatlı günü… Dünyanın en büyük serveti olan çocuklarımız, bugün okulumuzda düzenlenen ”Tatlı Günü” etkinliğinde buluştular. Yüzlerindeki gülümseme ile tatlı gününe ayrı bir lezzet kattılar.